Дейности по ДОИ

Възпитателно-образователната работа организираме съобразно Държавните образователни изисквания за предучилищна подготовка.

Първи стъпки в света на икономиката и предприемачеството децата получават чрез проекта „Джуниър Ачийвмънт“ , по който работим от няколко години.

Чрез проект „Джъмп мат“ правим така, че светът на математиката да е привлекателен за децата от подготвителните групи.

По проект „Вкусните градинки“ на фондация „Заедно“ децата се учат на здравословен начин на живот и хранене и провокират изследователския им дух. Той се реализира с финансовата подкрепа на фондация „Америка за България“ и доказа, че е напълно достъпно, приятно и ценно за всички създаването на образователни вкусни градинки в сърцето на големия град. Заниманията в тях развиват нагласа за здравословен начин на живот и хранене и възпитават децата в отговорност и изследователски дух, убедени са инициаторите. Те са чудесен повод за позитивно общуване между деца, родители и учители и вдъхновяват желанието за доброволчески принос.

Ежегодно организираме зимен и летен лагер, ски-училище, еднодневни екскурзии.

6056039_orig